INERGIS „Słoneczna Gmina” dodatkowy termin składania wniosków :

„Słoneczna Gmina” dodatkowy termin składania wniosków

Projekt ,,Słoneczna gmina” Urzędu Miasta w Częstochowie dotyczy budowy infrastruktury służącej do produkcji energii ze źródeł odnawialnych (OZE), tj. instalacji solarnych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła – powietrznych i gruntowych.

 

 

22 – 26 maja to dodatkowy termin, w którym można składać wnioski w ramach projektu „Słoneczna gmina”. Punkt konsultacyjny w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121, czynny będzie w tych dniach od godz. 10.00 do 18.00.

 

 

Wnioski i ankiety można pobrać w punkcie konsultacyjnym bądź w budynku Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13 oraz elektronicznie ze strony Urzędu Miasta: http://www.czestochowa.pl/page/5505,projekt-sloneczna-gmina.html

 

 

Informacje na temat zasad uczestnictwa w projekcie można uzyskać w punkcie konsultacyjnym pod numerem tel. (34) 373 10 92 oraz w Urzędzie Miasta pod numerem tel. (34) 370 74 12.

 

 

Dodatkowy termin składania wniosków jest ostateczny, ze względu na czas potrzebny do przygotowania wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie w ramach środków unijnych.