INERGIS Osiedle Zielone Zacisze domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej :

Osiedle Zielone Zacisze domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej

ZAMIESZKAJ W NOWOCZESNYM DOMU, KTÓRY OSZCZĘDZA ENERGIĘ!

Nowe osiedle „ZIELONE ZACISZE” budowane  zgodnie z WT 2021 r

W Częstochowie zakończyła się budowa II etapu i rozpoczęła III etapu nowego osiedla energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.
Inwestycja realizowana jest pośród zielonych terenów ulicy Jana Skrzetuskiego, a do jej budowy użyto materiały, spełniające wysokie standardy energetyczne oraz nowoczesne instalacje  (między innymi zastosowano rekuperację, czyli odzysk ciepła), dzięki czemu Osiedle już dziś spełnia unijne regulacje i normy energetyczne na 2021 rok.

„Zielone Zacisze” to unikalny projekt dedykowany osobom poszukującym wysokiego standardu i jakości oraz niskiego kosztu użytkowania.

Dogodne położenie osiedla zapewnia ciszę i swobodę z dala od zgiełku życia miejskiego, jednocześnie zapewniając komfort wynikający z możliwości szybkiego dojazdu do centrum miasta, trwającego zaledwie 10 minut. Położenie osiedla „Zielone Zacisze” posiada również bardzo szybki i dogodny dojazd na Śląsk, do Katowic, czy na lotnisko.

Osiedle „Zielone Zacisze” wyróżnia się nowoczesną, estetyczną architekturą, przemyślaną zabudową, funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na swobodną aranżację powierzchni, spokojnym sąsiedztwem oraz ekologicznym charakterem, dzięki możliwości instalacji odnawialnych źródeł energii, takich jak instalacje fotowoltaiczne /wykonany projekt/ czy instalacje solarne.

Energooszczędny charakter budynków „Zielonego Zacisza” niesie za sobą nie tylko zalety ekonomiczne, ale także zapewnia przyjazny klimat panujący we wnętrzu mieszkań, poprzez stały dopływ świeżego powietrza i stabilnej temperatury.

WSZYSTKIE NASZE DOMY POSIADAJĄ INSTALACJE REKUPERACJI (ODZYSK ENERGII), CO PRZEKŁADA SIĘ NA  ZNACZNĄ OBNIŻKĘ KOSZTÓW OGRZEWANIA BUDYNKU. REKUPERACJA PRZY UŻYCIU WŁAŚCIWYCH FILTRÓW W REKUPERATORZE ZAPEWNIA CZYSTE, POZBAWIONE EWENTUALNEGO SMOGU POWIETRZE, W CAŁYM DOMU !!!

Bryły budynków, mimo tego, że znajdują się w zabudowie szeregowej zostały zaprojektowane tak, aby ich mieszkańcy mogli cieszyć się jak największym komfortem przestrzeni osobistej. Budynki na parterze posiadają niezwykle wygodne i duże patio, które z powodzeniem może zostać przekształcone w ogród zimowy lub dodatkowy pokój. Na piętrze zaś znajduje się kameralny taras.

Atutem „Zielonego Zacisza” są duże okna i drzwi tarasowe, które scalają dom z patio i ogrodem, który jak na budynek szeregowy jest wyjątkowo duży (działka 303 m2). Przestrzeń domu jest niezwykle doświetlona zapewniając dopływ mnóstwa naturalnego światła.

Ogród zabaw zaprojektowany został z niezwykłą starannością i różnorodnością. Usytuowany jest na działce o powierzchni ok 400 m2. Jest to miejsce przeznaczone zarówno dla dzieci jak i do wypoczynku osób dorosłych.

Teren Osiedla jest ogrodzony, co gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność jego mieszkańcom.

Domy będą są oddawane w stanie deweloperskim podwyższonym, ze wszystkimi instalacjami oraz  kotłownią z nowoczesnym piecem gazowym. Pozostanie właściwie tylko końcowa aranżacja wnętrz.

Oferta szczegółowa: 

https://osiedlezielonezacisze.pl/oferta/oferta-szeregowki/

https://osiedlezielonezacisze.pl/oferta/oferta-blizniaki/

 

Więcej informacji:

INERGIS S.A.
tel. 505 193 002 (8.00 – 16.00) lub proszę o przesłanie zapytania na adres: osiedle@inergis.pl