INERGIS Monter instalacji sanitarnych /spawacz Działoszyn :

Monter instalacji sanitarnych /spawacz Działoszyn

Miejsce pracy: Działoszyn (zapewniony przewóz z Częstochowy)

Zakres obowiązków:

  • wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji technologicznych, grzewczych i sanitarnych,
  • spawanie elektryczne.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/spawacza,
  • umiejętność spawania metodą 111,
  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i pracowitość,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie instalacyjno-budowlanej,
  • pracę na terenie Cementowni Warta S.A.
  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,
  • uzgodniona forma zatrudnienia,
  • wynagrodzenie terminowo wypłacane,
  • pakiet opieki medycznej,
  • szkolenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.