INERGIS Koordynator działu serwisu :

Koordynator działu serwisu

Miejsce pracy: Częstochowa, województwo śląskie

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy oraz koordynowanie działem serwisu,
  • Przygotowywanie wycen i ofert dla klientów, pomoc i doradztwo techniczne w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych, przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń serwisowych / dbanie o dobre relacje z klientami,
  • Zapewnienie wysokiej jakości i terminowości świadczonych usług oraz rozliczanie zrealizowanych zleceń, prowadzenie harmonogramu prac i zleceń (przeglądy, naprawy, serwisy),
  • Tworzenie i monitorowanie procedur gwarancyjnych oraz nadzór nad częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi w celu optymalizacji kosztów,
  • Opracowywanie dokumentacji serwisowej,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne z branży sanitarnej / automatyki / elektryki,
  • Wiedza z zakresu hydrauliki, elektryki, automatyki,
  • Znajomość z zakresu wentylacji, klimatyzacji i ciepłownictwa,
  • Uprawnienia SEP,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientem,
  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy, samodzielność, kreatywność,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Obsługa pakietu Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno–budowlanej,
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • Wynagrodzenie terminowo wypłacane,
  • Pakiet usług medycznych dla pracownika,
  • Szkolenia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@inergis.pl, w tytule wpisując „Koordynator działu serwisu”.

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie, w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji. Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INERGIS S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat. Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.”