INERGIS Inżynier ds. realizacji instalacji i farm fotowoltaicznych :

Inżynier ds. realizacji instalacji i farm fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Cała Polska

W zakresie Twoich obowiązków będzie pełnienie roli Inżyniera w zakresie wycen, projektowania i realizacji farm i dachowych instalacji fotowoltaicznych. Szukamy osoby z kompetencjami elektrycznymi, zaangażowanej i chętnej do nauki oraz ukierunkowaną na szukanie rozwiązań, która wesprze nasz zespół zajmujący się przemysłowymi instalacjami fotowoltaicznymi.

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie roli Inżyniera w zakresie związanym z procesem wycen, projektowania i realizacji farm i dachowych instalacji fotowoltaicznych;
  • Wyceny elementów przyłączenia instalacji dla niskiego i średniego napięcia, systemów telemechaniki, systemów SCADA;
  • Weryfikacja projektów technicznych pod względem zgodności z wymogami technicznymi i warunkami przyłączeniowymi;
  • Weryfikacja kompletności dokumentacji projektowej farm lub instalacji PV;
  • Analiza rynku dostawców, podwykonawców i usługodawców;
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych w zakresie wybranych kategorii;
  • Koordynacja i nadzór nad poszczególnymi etapami budowy farm i instalacji fotowoltaicznych – możliwe wyjazdy na budowę;
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów odbiorowych do OSD i urzędów w uzgodnieniu z kierownikiem budowy;
  • Udział w uruchamianiu instalacji;
  • Opracowanie rekomendacji optymalizacji rozwiązań technicznych w celu obniżenia kosztów budowy i eksploatacji oraz zwiększenia niezawodności instalacji.

Szukamy osoby, która posiada:

  • Doświadczenie w realizacji projektów przyłączenia instalacji fotowoltaicznych do sieci elektroenergetycznej i wewnętrznych sieci zakładowych;
  • Doświadczenie w pracy przy projektach energetycznych lub budowach farm/dachowych instalacji fotowoltaicznych (mile widziane);
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektronergetyka, odnawialne źródła energii lub pokrewne);
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej;
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętności analityczne, odpowiedzialność, wysokie zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Podstawową znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozpoznawalnej, istniejącej od 1988r. firmie od wielu lat związanej z rynkiem odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej;
  • Zatrudnienie w wybranej formie umowy o pracę lub B2B;
  • Pakiet usług medycznych dla pracowników.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@inergis.pl, w tytule wpisując „Inżynier ds. realizacji instalacji i farm fotowoltaicznych”.

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie, w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji. Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INERGIS S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat. Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.”