Doradca techniczno-handlowy fotowoltaika OZE

Poszukujemy doradców techniczno-handlowych na dwa województwa:

Miejsce pracy: Województwo śląskie  (możliwe delegacje)

Miejsce pracy: Województwo małopolskie (możliwe delegacje)

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie instalacji PV, pomp ciepła dla klientów indywidualnych i biznesowych
  • pomoc w uzyskaniu dotacji
  • sporządzanie ofert
  • monitorowanie i analiza rynku fotowoltaiki i pomp ciepła
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • znajomości zagadnień technicznych związanych z instalacjami OZE
  • wykształcenia o profilu technicznym – lub pokrewne
  • doświadczenia we współpracy z klientem biznesowym, doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem
  • samodzielności w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadanie
  • rzetelność, dokładność
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988 r. firmie instalacyjno-budowlanej,
  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy
  • uzgodnioną forma zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie terminowo wypłacane,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami