INERGIS Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji :

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji

Po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę w XX już edycji konkursu Laury Umiejętności i Kompetencji 2011.

 

Zostaliśmy docenieni za „zbudowanie stabilnej, konkurencyjnej i innowacyjnej Firmy działającej w branży budowlano – instalacyjnej; za atrakcyjność, wysoką jakość i kompleksowość oferowanych usług; za stosowanie nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań technologicznych opartych o wykorzystanie alternatywnych źródeł energii; za dbałość ekologiczną poprzez realizację prośrodowiskowych inwestycji i zastosowanie proekologicznych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz za osiąganie dobrych wyników ekonomicznych.”

 

XX edycja Laurów była wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz ale przede wszystkim ze względu na europejski wymiar finałowej Gali. Diamentowego Laura otrzymał przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso, który specjalnie przyjechał na tą uroczystość. Warto zaznaczyć, że w Gali uczestniczył również Przewodniczący Komisji Europejskiej Jerzy Buzek.

 

Poprzednio nagrodę otrzymaliśmy w roku 2000 z rąk premiera Jerzego Buzka w obecności sekretarza generalnego UE Javiera Solany. Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji za rok 1999 został nam przyznany w kategorii wyróżniających się firm i przedsiębiorstw.