Kierownik robót sanitarnych

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja realizacji powierzonych projektów
  • Bieżąca kontrola założonego budżetu budowy
  • Kontrola jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy, projektem oraz przyjętym harmonogramem
  • Dokonywanie uzgodnień z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania niezbędnych materiałów i usług budowlanych
  • Rozliczanie wykonanych robót i dostaw z podwykonawcami
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych
  • Przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac
  • Nadzór nad pracownikami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynieria środowiska
    (specjalizacja ogrzewnictwo i wentylacja lub pokrewne)
  • Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych
    (oprócz wodno-kanalizacyjnych)
  • Uprawnienia budowlane sanitarne
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętności w zarządzaniu ludźmi oraz w rozliczaniach projektów
  • Umiejętności współpracy w zespole oraz ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Odpowiedzialność
  • Dokładność i pracowitość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolność do osiągania celów

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno- budowlanej
  • Możliwość awansu w niedługim czasie
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy
  • Wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.