Kierownik robót sanitarnych -Rybnik

Miejsce pracy: Rybnik

Zakres obowiązków:
• organizowanie, kontrola jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy, projektem oraz przyjętym harmonogramem,
• dokonywanie uzgodnień z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania niezbędnych materiałów i usług budowlanych,
• uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,
• przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac,
• współpraca z podwykonawcami,
• dbałość o przestrzeganie procedur bhp,

Wymagania:
• wykształcenie wyższe inżynieria środowiska
(specjalizacja ogrzewnictwo i wentylacja lub pokrewne),
• doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych,
• uprawnienia budowlane sanitarne bez ograniczeń,
• prawo jazdy kat. B,
• dokładność i pracowitość,
• odpowiedzialność,
• umiejętność współpracy w zespole,
• praca na miejscu i w delegacjach,

Oferujemy:
• pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno- budowlanej,
• współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,
• możliwość rozwoju,
zatrudnienie w formie umowy cywilnoprawnej w ramach kontraktu realizowanego w okresie 03-09/2022,
• wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w tytule wpisując „Kierownik robót sanitarnych”