Fotowoltaika

INERGIS

CZĘSTOCHOWA  – 505 193 034

ODDZIAŁ POŁUDNIE – 505 193 001

Jak działa fotowoltaika?

Ta technologia polega na przetwarzaniu promieni słonecznych w energię elektryczną. Wpierw światło słoneczne jest przechwytywane przez ogniwa paneli fotowoltaicznych, co prowadzi do powstania w nich prądu stałego. Później, dzięki inwerterowi solarnemu, zostaje on przekształcony na prąd zmienny, który może być wykorzystany do urządzeń nim zasilanych, oświetlenia, a także do ogrzewania budynku i wody.

Powstałą dzięki instalacji fotowoltaicznej energię elektryczną możemy na bieżąco zużywać, magazynować, a nawet sprzedawać. Fotowoltaika jest w pełni bezpieczna dla środowiska ze względu na wykorzystanie naturalnego źródła energii.

Specjalizujemy się w montażu paneli fotowoltaicznych w najwyższej jakości, co gwarantuje wieloletnią trwałość. Realizujemy poszczególne zlecenia z dbałością o najmniejsze detale.

Fotowoltaika – czy się opłaca?

Solidność, praktyczność, ekologia – to właśnie fotowoltaika. Opłacalność takiej inwestycji nie pozostawia złudzeń: dzięki prawidłowemu zamontowaniu paneli fotowoltaicznych jesteśmy w stanie znacząco obniżyć koszty utrzymania domu. Jednocześnie przyczyniamy się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

By jak najlepiej zoptymalizować koszty fotowoltaiki w Częstochowie, należy przede wszystkim korzystać ze sprawdzonych materiałów i urządzeń. Firma Inergis S.A. od wielu lat specjalizuje się w instalowaniu paneli fotowoltaicznych, które mogą wytwarzać prąd na przestrzeni dekad.

Wykonujemy zarówno proste projekty na niewielką skalę, jak i rozległe inwestycje wymagające większej pracy. Wdrażamy też innowacyjne, autorskie rozwiązania.

DLA DOMU

DLA FIRM

FARMY FOTOWOLTAICZNE

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W TWOIM DOMU/FIRMIE W KILKU KROKACH !

ZADZWOŃ!    505 193 034      CZĘSTOCHOWA

                     505 193 011      ODDZIAŁ POŁUDNIE

Instalacje fotowoltaiczne Częstochowa – energia przyszłości

Fotowoltaika umożliwia pozyskiwanie darmowego prądu ze słońca, a do tego jest łatwa w konserwacji. Jej praca gwarantuje ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Dodatkowo po zastosowaniu paneli fotowoltaicznych wartość nieruchomości znacznie wzrasta, dlatego jest to inwestycja pod wieloma względami długofalowa i przydatna.

Jeśli chcesz zrezygnować z tradycyjnego źródła energii na rzecz technologii, która zadba o środowisko i jednocześnie pozwoli Ci podreperować domowy budżet, zgłoś się do nas. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego wspólnie ustalimy szczegóły instalacji i sporządzimy projekt, który spełni Twoje oczekiwania.

W razie pytań o działanie paneli fotowoltaicznych, czas montażu, cenę i inne – chętnie odpowiemy. Przygotujemy pełen kosztorys i dokładnie wskażemy najlepsze miejsce do montażu paneli, tak byś mógł czerpać z tego jak najwięcej korzyści.

Pomagamy na wszystkich etapach wdrożenia fotowoltaiki, od konsultacji i przedstawienia propozycji, po dostawę materiałów i ich prawidłowe zamontowanie, aż po podłączenie do sieci. Działamy szybko i sprawnie, a jednocześnie troszczymy się o to, by wykorzystywać jedynie sprawdzone i zaufane rozwiązania.